Optimalizujte svůj mozek tím nejpřirozenějším způsobem!Stáhněte si zdarma CENTROMALOVÁNKY  
od

SPECIÁLNÍ OMALOVÁNKY PRO 
ROZVOJ VAŠÍ TVOŘIVOSTI
Zapojením obou rukou symetricky se zlepšuje jemná motorika a tím i dochází k větší aktivitě neuronových spojů v obou mozkových hemisférách a k jejich lepší a efektivnější spolupráci.
Stáhněte si Centromalovánky ve formátu PDF a jednotlivé stránky pak můžete tisknout do nekonečna + získejte zajímavý bonus.
Co říká na trénování obou rukou historie?
Reference z praxe
Historie zná spoustu významných vědců, kteří měli zvýšenou schopnost používat obě ruce a například Leonardo da Vinci tuto schopnost i cíleně rozvíjel. Z dalších osobností vědy a umění s podobnou schopností můžeme uvést jména - Einstein, Newton, Tesla, Pavlov, Michelangelo, van Gogh, Picasso atd. 
Leonardo da Vinci
Jimy Hendrix patří mezi nejvlivnější kytaristy historie a od počátku své kariery byl schopný hrát na pravoruké i levoruké kytaře. Zvýšenou schopnost symetrického používání obou rukou měli i takoví hudební vizionáři jako - Mozart, Paganini, Bach, Beethoven, Paul McCartney, Ringo Starr, Kurt Cobein, Phil Collins, David Bowie atd.
Jimi Hendrix
Ani jiné obory lidské činnosti nezůstaly ušetřeny originální tvořivosti lidí s ne zcela jasně vyhraněnou lateralitou. Woody Allen, Fred Astaire, Charles Chaplin, Robert De Niro, Steve McQueen, Robert Redford, J. W. Goethe, Franz Kafka, Mark Twain, Hans Christian Andersen, Ludvík XVI., královna Viktorie, Thomas Jefferson, Harry S. Truman, George Bush, Bill Clinton, princ Charles, Hugo Chávez, Barack Obama,Bill Gates, Henry Ford, Valentino Rossi, Ayrton Senna, Garry Kasparov, Pelé, Maradona, Messi atd.
Charlie Chaplin
@ 2021 Vycentrujse.cz